Архів новин за November 2019

2 листопада

Відбулась сесія управлінського консалтингу Ірини Кіркіної для керівника Logachev.Valion Олександра Логачова, що завітав до нас з Києва. Бажаємо успішної реалізації задуманого! 

Читати повністю

6 листопада

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна та маркетолог Мар'яна Саєнко взяли участь в семінарі на тему "PR, Маркетинг, Комунікації", що відбувся в Черкасах за підтримки Укрсиббанку. 

Читати повністю

7 листопада

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна провела управлінську сесію для Наталії та Володимира Касьянів (АН "Власник"), що завітали до нас з м. Біла Церква.

Читати повністю

8 листопада

Ми продовжуємо працювати з компанією "Ito" (м. Біла Церква). Після завершення консалтингового проекту директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна провела управлінську сесію з топ-менеджментом компанії, під час якої працювали над бізнес-моделлю.

Читати повністю

13 листопада

До нас завітали гості з Дніпра, Максим Бєлявський та Сергій Педорич (топ-менеджмент АН "Баланс"), на управлінську сесію з Іриною Кіркіною. Бажаємо реалізації задуманого!

Читати повністю

14 листопада

Відбулась управлінська сесія з топ-менеджментом компанії "ІТО" (м. Біла Церква), під час якої учасники планували дорожну карту розвитку компанії на 2020 рік.

Читати повністю

15 листопада

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна провела управлінську сесію з топ-менеджментом ПП "Спецеелектромонтаж" Максимом та Ольгою Колісниками. 

Читати повністю

20 листопад

Маркетолог КА "Персонал" Мар'яна Саєнко відвідала презентацію дослідження Academy DTEK та hh.ua|grc "Формула поколінь: цінності та мотиви сучасних генерацій", метою якого було вивчити українські покоління X, Y, Z.

Читати повністю

21 листопада

В місті Чернівці в рамках Всеукраїнського проекту АФНУ відбувся майстер-клас Ірини Кіркіної "Лідерський потенціал ріелторської професії в Україні".

 

Читати повністю

26 листопада

В місті Чернігів в рамках Всеукраїнського проекту АФНУ відбувся майстер-клас Ірини Кіркіної "Лідерський потенціал ріелторської професії в Україні".

Читати повністю
Страница 1/2
        Назад
Work.ua — робота в Україні
КА "Персонал":
тел. (0472) 50-70-35, (0472) 50-70-45,
корп. моб. (050) 464-05-02, (067) 472-66-08, (063) 271-01-39
Яндекс.Метрика