Архів новин за February 2020

3 лютого

До нас на управлінську сесію завітали Наталія та Володимир Касьяни з м. Біла Церква. Бажаємо успішної реалізації задуманого!

Читати повністю

8 лютого

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна провела корпоративну управлінську сесію для менеджменту АН Realterra (м. Київ). З зануренням та азартом працювали з фундаментом і ДНК-кодом компанії. 
Дякуємо за довіру та якісну роботу!
 

Читати повністю

13 лютого

В місті Харків відбувся майстер-клас Ірини Кіркіної "Лідерський потенціал ріелторської професії в Україні" в рамках Всеукраїнського проекту АФНУ.

Читати повністю

19 лютого

Завершився навчальний мініпроект Ірини Кіркіної для торгової мережі "Абсолют" і "City Market". Це були три окремі семінари для різних груп. Дякуємо учасникам та бажаємо успіхів!

Читати повністю

13 лютого

Спеціалісти Консалтингового агентства "Персонал" провели кадровий аудит в компанії Єврострой. Сьогодні, в часи змін в кадровому законодавстві, неправильне оформлення кадрової документації загрожує багатомільйонними штрафами для підприємства. Керівництво компанії Єврострой вчасно подбало про свою кадрову безпеку! Адже ціль кадрового аудиту - захист інтересів бізнесу та мінімізація ризиків штрафних санкцій.
 

Читати повністю

26-27 лютого

В Чернігові триває практичний тренінг Ірини Кіркіної “Інструменти аналізу бізнесу для прийняття управлінських рішень»! Учасники тренінгу мають можливість опанувати інструменти аналізу та розвитку компанії, оцінки персоналу, навчитись управляти проектом змін в компанії. Бажаємо успіхів!
 

Читати повністю
        Назад
Work.ua — робота в Україні
КА "Персонал":
тел. (0472) 50-70-35, (0472) 50-70-45,
корп. моб. (050) 464-05-02, (067) 472-66-08, (063) 271-01-39
Яндекс.Метрика