Архів новин за December 2018

30 листопада

Як одна мить промайнула зустріч випускників тренінгу Ірини Кіркіної "Тренінги та вміння їх проводити". До нас завітали учасники з Черкас, Києва, Хмельницького, Чернігова, Броварів та Вінниці. Дякуємо гостям за теплу атмосферу, приємні емоції та подарунки. Бажаємо рухатись вперед на такій же хвилі позитиву!

Читати повністю

1 грудня

Разом з учасниками зустрічі випускників тренінгу Ірини Кіркіної "Тренінги та вміння їх проводити" ми відвідали найбільший в Європі буддійський храм "Білий Лотос".

Читати повністю

5 грудня

Команда КА "Персонал" щиро вітає директора Ірину Кіркіну з обранням до команди Правління Всеукраїнської Асоціації Консультантів з Управління IMC-Ukraine. Ми пишаємося Вами та бажаємо успіхів.


 

Читати повністю

10 грудня

Салон "Райський" отримав сертифікат від ЄБРР про успішну реалізацію першого бізнес-коучингового проекту Програми підтримки малого та середнього бізнесу в Україні, консультантом якого було КА "Персонал". Вітаємо наших клієнтів та дякуємо за довіру!

 

Читати повністю

7 грудня

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна взяла участь у бізнес-зустрічі консультантів із Групою фінансування та розвитку МСБ ЄБРР в Україні, під час якої  були підведені підсумки спільної роботи, проаналізовано тренди ринку та задано динаміку на наступний рік.

Читати повністю

14 грудня

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна взяла участь у VII Національному форумі "Нерухомість України як сегмент економіки держави. Європейський напрям розвитку", виступивши з доповіддю на тему: "Лідерський потенціал ріелторської професії".

Читати повністю

18 грудня

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна провела корпоративну сесію для топ-команди агрофірми "Поле". Метою зустрічі було створення бізнес-моделі компанії. Дякуємо учасникам за активність та конструктивні дискусії. Бажаємо успіхів!

Читати повністю

19 грудня

Відбулась чергова управлінська сесія з топ-менеджментом бренду Telizhenko Fashion House. Вже традиційно зустріч супроводжувалася позитивом і теплом. Дякуємо учасникам за продуктивну роботу та приємну атмосферу.

Читати повністю

20 грудня

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна відвідала Київ з метою проведення стратегічної сесії з представниками професійної спільноти ріелторів міста. Дякуємо учасникам та бажаємо звершення всіх задумів.

Читати повністю

22 грудня

Продовжуємо роботу над створенням бізнес-моделі агрофірми "Поле".

Читати повністю
Страница 1/2
        Назад
Work.ua — робота в Україні
КА "Персонал":
тел. (0472) 50-70-35, (0472) 50-70-45,
корп. моб. (050) 464-05-02, (067) 472-66-08, (063) 271-01-39
Яндекс.Метрика