Новини

16 січня

Відбулась зустріч з менеджментом компанії "Фрея Трейд" в рамках рекрутингового проекту з пошуку ефективних каналів залучення спеціалістів.

Читати повностю

3 січня

Вітаємо з Новим 2020 роком та зимовими святами! Бажаємо Вам багато щасливих моментів, удач і перемог. Нехай Ваше життя буде наповнене чудовими зустрічами, незабутніми спогадами і щирими людьми.

Читати повностю

25 грудня

Відбулась корпоративна сесія для команди Агрофірма "Поле". Дякуємо учасникам!

Читати повностю

23 грудня

До нас на управлінську сесію завітали гості з м. Біла Церква - Олена та Руслан Рубани (АН "Ексклюзив"). Бажаємо продуктивної роботи!

Читати повностю

20 грудня

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна взяла участь в Передноворічній зустрічі членів Черкаської ТПП. Дякуємо за можливість познайомитись з новими членами, зустрітися з друзями, привітати один одного з прийдешніми святами!

Читати повностю

13 грудня

В місті Київ в рамках Всеукраїнського проекту АФНУ відбувся майстер-клас Ірини Кіркіної "Лідерський потенціал ріелторської професії в Україні".

Читати повностю

12 грудня

Офіс-адміністратор Консалтингового агентства "Персонал" Тетяна Рябчич відвідала Клуб професійних консультацій "Кадровичок", що діє при Черкаській торгово-промисловій палаті. Зустріч була присвячена обговоренню новин в кадровому діловодстві в 2020 році.

Читати повностю

12 грудня

В рамках VIII Національного форуму "Нерухомість України" в Києві відбувся Круглий стіл «Відкриття ринку землі в Україні - вплив на економіку держави: ризики та виклики», в якому взяла участь директор Консалтингового агентства "Персонал" Ірина Кіркіна.

 

Читати повностю

6 грудня

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна взяла участь в Конференції консультантів програми підтримки малого та середнього бізнесу в Україні при ЄБРР, що відбулась у Києві.

Читати повностю
Сторінка 1/75
        Назад
Work.ua — робота в Україні
КА "Персонал":
тел. (0472) 50-70-35, (0472) 50-70-45,
корп. моб. (050) 464-05-02, (067) 472-66-08, (063) 271-01-39
Яндекс.Метрика